Sobota V tygodnia Okresu Wielkanocnego

Ewangelia wg św. Jana 15,18-21.

Jezus powiedział do swoich uczniów: "Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie wpierw znienawidził. Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście z...

  • 6 hours ago

    W oczach Boga cenne jest miłosierdzie w stosunku do tych, którzy mogą tylko otrzymywać, nie dając nic w zamian.

W minioną niedzielę 12.05.2019, podczas Mszy Świętej o godzinie 18:00 oprawę muzyczną przygotowała, diakonia muzyczna Wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre. Po Mszy Świętej zaproszeni goście wspólnie z parafianami śpiewali pieśni o tematyce związanej z najważniejszą prawdą wiary jaką jest Zmartwychwstanie.

Reaktywowaliśmy nasze rowerowe pielgrzymki. Przypomnę, że rok temu wraz z ministrantami rozpoczęliśmy prezentacje kościołów naszego dekanatu laseckiego.

Adam, Kamil, Paweł i Przemek nasi ministranci 11 maja na rowerach po przejechaniu 10 km dotarli do kolejnego kościoła naszego dekanatu. Tym razem w Izabelinie.

poradnia_par._blizne.JPG

Zapraszamy na wydarzenie Archidiecezjalne, które będzie miało miejsce 18.05.2019 od 9:00.

Zapraszamy na drugi Maraton dla Niepokalanej.

Fotorelacja z dekanatu laseckiego "Groby Pańskie i Ciemnice"

Na słowo pielgrzymka, pierwsza odpowiedź nasuwa się Częstochowa, Jasna Góra. Najczęstszym sposobem pielgrzymowania jest autobus lub pieszo. Z naszej parafii, jak zapowiadaliśmy ruszyła pielgrzymka biegowo rowerowa do Niepokalanowa pod nazwą „Maraton dla Niepokalanej”.

Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności

- pielgrzymka śladami Jezusa

Podkategorie