Wtorek VI tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Marka 8,14-21.

Uczniowie Jezusa zapomnieli wziąć chlebów i tylko jeden chleb mieli ze sobą w łodzi. Wtedy im przykazał: «Uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i kwasu Heroda!» A oni zaczęli rozprawiać między so...

  • 23 hours ago

    Proszę was w tych dniach o modlitwę w intencji spotkania na temat ochrony małoletnich w Kościele, wydarzenia, które… https://t.co/vcOXfQH8CM

PLAKAT_SCHOLA_2.jpg

Wizytę w tygodniu rozpoczynamy o g. 17-18, w sobotę o g. 11. Proszę o poinformowanie sąsiadów i umieścić informację na forach mieszkańców.

W dzień wspomnienia Świętego Jana Bosko, wychowawcy i przyjaciela młodzieży oraz założyciela Salezjanów, odbył się sportowy wypad z ministrantami. On też patronował nam na Balu Wszystkich Świętych.

Zapraszamy na premierę przedstawienia pt. "KONIK NA BIEGUNACH" 3 marca 2019 godz. 15:00 parafia Objawienia Pańskiego, Blizne, ul Łaszczyńskiego 1. Wstęp wolny (salka na górze z tyłu kościoła). Po przedstawieniu zapraszamy na pączki!

Zapraszamy na bal karnawałowy dla małżeństw sakramentalnych, który odbędzie się dnia 16 lutego w godzinach 17:00 - 22:30 w sali Automobilklubu Polskiego ul.Powstańców Śląskich 127.

Teatr Mewa utworzony przez dwie aktorki naszego parafialnego Teatru Bliżej Nieba, zaprasza na uroczystą premierę spektaklu pt. „Kto otworzy drzwi”.

Posprzątaliśmy nasze mieszkania, zadbaliśmy o środowisko, pomogliśmy misjonarzom!

Wybraliśmy się na lodowisko GOSiRu w Izabelinie. Tym razem na ślizgawce był Paweł z bratem Kamilem i Kacper z tatą. Pierwsze minuty na lodzie były spokojne, ale z każdą minutą, z każdym ślizgiem pobyt na lodzie stawał się coraz pewniejszy. Pod koniec nawet bawiliśmy się w berka. Dzięki temu godzina minęła bardzo szybko.

Niedziela Chrztu Pańskiego zakończyła okres Narodzenia Pańskiego. W naszej parafii odbyło się wspólnotowe kolędowanie.

Na pasterce, nasz ksiądz proboszcz kanonik Marian Rowicki ogłosił nam radosną nowinę. Nie tylko, że dziś w nocy narodził się nam Zbawiciel Świata, co jest oczywiste, ale również decyzję ks. Kardynała Kazimierza Nycza sprzed kilku wówczas godzin.

Podkategorie