Środa XI tygodnia Okresu Zwykłego

Ewangelia wg św. Mateusza 6,1-6.16-18.

Jezus powiedział do swoich uczniów: "Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w ni...

  • 18 hours ago

    Wiara jest relacją, spotkaniem i pobudzeni przez miłość Boga możemy komunikować, przyjmować i rozumieć dar, jakim j… https://t.co/lMK2NbdktB

PLAKAT_SCHOLA_2.jpg

W wigilię Zesłania Ducha Świętego, w wielu kościołach odbywają cię czuwania modlitewne. W naszym kościele wieczorem modliła się wspólnota Neokatechumenalna. Natomiast w niedziele po Mszy Świętej wieczornej wraz z naszą scholą parafialną wołaliśmy o pomoc z góry. 

Wielu z nas ubolewa nad smogiem, traci wiele minut stojąc w korkach, denerwuje się na brak miejsc postojowych.

Fundacja im. ks. Aleksandra Fedorowicza z Izabelina gorąco zaprasza na IV bieg i piknik rodzinny "AliRun- biegnij z ks. Alim".

W minioną niedzielę 12.05.2019, podczas Mszy Świętej o godzinie 18:00 oprawę muzyczną przygotowała, diakonia muzyczna Wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre. Po Mszy Świętej zaproszeni goście wspólnie z parafianami śpiewali pieśni o tematyce związanej z najważniejszą prawdą wiary jaką jest Zmartwychwstanie.

Nie zawsze chcesz iść na Mszę Świętą? Nie rozumiesz co się tam dzieje? Zapraszamy na pokaz filmu przygotowującego nas na uroczystość Bożego Ciała i pogłębienie przeżywania Eucharystii.

Adam, Kamil, Paweł i Przemek nasi ministranci 11 maja na rowerach po przejechaniu 10 km dotarli do kolejnego kościoła naszego dekanatu. Tym razem w Izabelinie.

W dzień dziecka z kilkoma ministrantami wybraliśmy się na przejażdżkę rowerową. Tym razem naszym celem był Meksyk!

Zapraszamy na wydarzenie Archidiecezjalne, które będzie miało miejsce 18.05.2019 od 9:00.

Jak chóry anielskie… Pieśni dla Matki Bożej

Podkategorie