Wtorek I tygodnia Adwentu

Ewangelia wg św. Łukasza 10,21-24.

Jezus rozradował się w Duchu Świętym i rzekł: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Two...

  • 15 hours ago

    W tym czasie Adwentu otrząśnijmy się z letargu i starajmy się rozpoznać Bożą obecność w codziennych sytuacjach. Jeś… https://t.co/8HTTue6C44

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Akcja Paczka dla Ukrainy jeszcze trwa!


I znów parafianie odpowiedzieli hojnością na kolejną akcję pomocową dla Ukrainy. W zakrystii większość kartonów zostało skompletowanych. Wszystkim darczyńcom wielkie dzięki Niech Wam wszystkim Pan Bóg stokrotnie wynagrodzi! 


Zostały jednak dosłownie CZTERY kartony prawie pełne, skompletowane z darów przyniesionych luzem. Dlatego prosimy jeszcze o ten jedenwysiłek finansowo-logistyczny i dostarczenie dóbr, którymi będziemy mogli uzupełnić cztery paczki. Lista z potrzebnymi artykułami znajduje się pod tym linkiem.


Pomagamy, nie odpuszczamy! Dary zbieramy jeszcze w tygodniu po majówce.