Wtorek I tygodnia Adwentu

Ewangelia wg św. Łukasza 10,21-24.

Jezus rozradował się w Duchu Świętym i rzekł: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Two...

  • 15 hours ago

    W tym czasie Adwentu otrząśnijmy się z letargu i starajmy się rozpoznać Bożą obecność w codziennych sytuacjach. Jeś… https://t.co/8HTTue6C44

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Jeśli jesteś zdrowy i pełnoletni, możesz oddać cząstkę siebie komuś, kto tego potrzebuje. Już w najbliższą niedzielę!

Prawdziwa miłość jest bezinteresowna. Daje, nie licząc na nic w zamian.

Rano zjedz lekkie śniadanie, dzień wcześniej wypij nieco więcej płynów. Weź ze sobą dowód osobisty. A potem przyjdź pod kościół św. Tereski, po sąsiedzku, tuż za granicą Bemowa i oddaj honorowo krew. 

Zostań BOHATEREM uratuj ŻYCIE oddaj KREW

Serdecznie zapraszamy.

„Dawajcie, a będzie wam dane; miarą dobrą, natłoczoną, utrzęsioną i opływającą wsypią w zanadrza wasze. Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie.” (Łk 6, 38)