Świętych Aniołów Stróżów - wspomnienie obowiązkowe

Ewangelia wg św. Mateusza 18,1-5.10.

W tym czasie uczniowie przystąpili do Jezusa z zapytaniem: «Kto właściwie jest największy w królestwie niebieskim?» On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: «Zaprawdę, powiadam wam: Jeś...

  • over a year ago

To audycja, w której znany wieloletni katecheta, redaktor naczelny magazynu „Tak Rodzinie”, wykładowca teologii pastoralnej na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie oraz autor kazań i opowiadań dla dzieci – ks. Janusz Stańczuk, w dialogu z Pawłem Kęską, rozważa teksty czytań liturgicznych na niedziele.

Zapisy do najbliższej soboty 15 kwietnia!

Polecamy wyjazd organizowany przez ks. Pawła Paligę, tj. śródziemnomorską pielgrzymkę

CYPR ŚLADAMI ŚW.PAWŁA I BARNABY
  
w dniach 14 sierpnia (wieczór) - 21 sierpnia (rano) 2023 roku.
  
Paweł. Apostoł narodów. Zaniósł poganom – nam – Ewangelię. Barnaba. Towarzysz Pawła w pierwszej podróży apostolskiej. Jej miejscem był Cypr. Tam święci Paweł i Barnaba pozyskali wielką liczbę wiernych dla Chrystusa. W sierpniu udamy się w podróż ich śladami… 
  
Przejedziemy zarówno przez miejsca, w których cierpieli prześladowania i byli odrzucani i te, w których dokonywali cudów i z wielką mocą głosili Słowo. Zwiedzimy starożytne miasta ewangelizowane przez duet Paweł – Barnaba i malownicze wioski, gdzie pukali od domu do domu, aby zyskać uczniów. Ujrzymy wyśnione owoce ich działalności: klasztory i bizantyjskie kościoły, przylepione do górskich zboczy lub wtulone w doliny. Będzie też całodzienny wypoczynek nad Morzem Śródziemnym.
Przez cały czas trwania pielgrzymki ks. Paweł zapewnia opiekę duchową.
Każdego roku Cypr, kraj porośnięty bujną roślinnością, odwiedzają ponad 3 mln turystów. Jeśli chcesz być wśród nich, zapisz się mailowo --> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CENA:
1750 PLN + 730 EUR – dla grupy liczącej 32 – 34 osób płatnych
1700 PLN + 690 EUR – dla grupy liczącej 37 – 39 osób płatnych
1650 PLN + 670 EUR – dla grupy liczącej min. 42 osób płatnych
Kiedy się zapisać?
Do soboty 15 kwietnia, a im wcześniej, tym lepiej.

Jak się zapisać?
Pisząc na adres mailowy ks. Pawła - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Przybywam z radością, właśnie w imię Ewangelii, śladami pierwszych wielkich misjonarzy, zwłaszcza apostołów Pawła i Barnaby. Dobrze powrócić do źródeł i ważne, aby Kościół na nowo odkrył radość Ewangelii” – papież Franciszek, zapowiadając swą podróż apostolską na Cypr w 2021 roku.

Tak prezentuje się szczegółowy plan wyjazdu na każdy dzień: 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 1 1 1 1 1 1 1 1 1
3 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Jeszcze więcej informacji w biurze pielgrzymkowym:
https://www.adastra.waw.pl/kontakt